III Wieczór Antykwariatu IMAGO

materiał promocyjny

No i mamy już październik… Nadchodzi czas długich wieczorów, ciepłego fotela uszatka, kubka pysznej gorącej czekolady i dobrej książki. Czasem myślimy, że książki same stworzyły jesień i zimę abyśmy mogli je w tym czasie dopieszczać. Największą bowiem dla nich radością jest ich czytanie, przeglądanie, wracanie do nich. Wtedy czują się zaopiekowane i potrzebne. Formuła Antykwariatu IMAGO jest właśnie na taki czas. Spotykamy się w każdy pierwszy czwartek miesiąca aby pobuszować w księgozbiorze Janusza Kondratowicza i wynaleźć dla siebie skarby do swojej biblioteki. Jak mówił nieodżałowany Mistrz Franciszek Starowiejski: „Jesteśmy tylko strażnikami przedmiotów”. Znajdujcie więc Państwo i dla siebie coś wyjątkowego.

Dla wielbicieli awangardy lat 20tych XX wieku mamy nie lada gratkę: poz. 126 – Almanach Nowej Sztuki pod redakcją Stefana Kordiana Gackiego i Brzask Epoki poz. 128

Dla wielbicieli socrealizmu rosyjskiego unikalny album W. N. Gorjewa – poz. 127

Starodruki – poz. 39, 51, 52

Stanisław Vincenz  i pierwsze wydanie NA WYSOKIEJ POŁONINIE w oprawie wydawniczej – poz. 79

Góry, turystyka i regionalia to pozycje od 78 do 88

Rzemiosło można znaleźć od poz. 89 do 94

Mickiewicza i kilka prac Mickiewicza dotyczących – od 22 do 38 oraz poz. 53

Żeromskiego Puszcza Jodłowa w pierwszym wydaniu i oprawie wydawniczej Mortkowicza – poz. 66

Pozycje od 1 do 12 to zadziwiające oprawy w pergaminowe wykonane w czasach PRL w których ukryte są nietuzinkowe książki.

Prócz tego oferujemy same interesujące książki. Warto zapoznać się z katalogiem! Zapraszamy i życzymy wygranych aukcji!

Share Button